fouladyazdfcbanner

لینک سازی داخلی و اهمیت آن در سئو فوت‌وفن‌های ساخت لینک داخلی نوین

Read more about click to read here.

بهینه‌سازی صفحات لندینگ، منوها، قالب سایت و رنگ‌بندی نمونه‌ای ازآنچه ذکر نمودیم است. لینک سازی خارجی (External Linking) به روش ایجاد پیوندهای خارجی از یک وب‌سایت به صفحات وب‌سایت‌های دیگر گفته می‌شود. در این روش، وب‌سایت‌ها با استفاده از پیوندهای خارجی به یکدیگر متصل می‌شوند. این کار به کاربران کمک می کند تا به منابع دیگر دست یابند، همچنین، موتورهای جستجو نیز با استفاده از پیوندهای خارجی، محتوای وب‌سایت را بهتر فهمیده و رتبه بندی مناسب‌تری برای آن ارائه می‌دهند. اگر شما هم جزو آن دسته‌ای هستید که فکر می‌کنند تولید محتوای مفید و سئو شده به تنهایی باعث می‌شود از رقیبان پیشی گرفته و در موتورهای جستجو جایگاه بگیرید، قطعا در اشتباهید. برای این کار نیاز دارید که لینک سازی یا لینک بیلدینگ را به درستی انجام دهید و لینک‌هایی از وب‌سایت‌هایی به دست آورید که برای برندتان ارزش و اعتبار ایجاد کند.

سفارش لینک سازی

در این مقاله به معرفی تأثیر لینک‌سازی بر سئو پرداختیم و دو نوع لینک‌سازی داخلی و خارجی را به همراه مزایا و چگونگی اجرای آن بررسی کردیم. تا اینجا با تعریف لینک‌سازی داخلی، مزایای آن و نحوه‌ی اجرایش آشنا شدیم. در ادامه قصد داریم به معرفی لینک‌سازی خارجی و مزایای آن در زمینه‌ی تأثیر لینک‌سازی بر سئو بپردازیم. مثال فوق یک مورد ساده و ملموس برای توضیح تأثیر لینک سازی بر سئو بود. لینک‌سازی هم اثری مشابه مثال ذکرشده دارد؛ یعنی  شما باید سایت‌هایی که مخاطبان هدفتان به آن‌ها مراجعه می‌کنند را پیدا کنید و از آن‌ها بخواهید که لینک صفحات شما را در سایت خود قرار دهند. این اصول و خیلی از اصول دیگر باعث می شود تا از اعتباری که دیگران برای وبلاگ خودشان ساخته اند برای ساخت بک لینک بهره ببرید و به مرور زمان ارزش لینک هایی که ساخته اید بیشتر از قبل می شود.

چنانچه بک لینک های شما در صفحاتی قرار گیرند که خود رتبه بالایی در گوگل دارند و ترافیک آن ها بالاست، به طور خودکار اعتبار صفحه خود را در سریع ترین زمان ممکن افزایش می دهید. داشتن بک لینک های با کیفیت از سایر وب سایت ها، عامل شماره 1 تأثیرگذار در رتبه بندی گوگل است. شما می‌توانید سریع‌ترین و زیباترین وب‌سایت جهان را داشته باشید، اما اگر کسی به وب‌سایت شما لینک ندهد، برای جذب ترافیک از موتورهای جستجو مشکلی جدی خواهید داشت. سلام دوست عزیز
لینک سازی هایی که دامنه قبلی انجام داده احتمالا همگی برای صفحه اصلی سایت نبودند، صفحات آن سایت در حال حاضر در دسترس نیست در نتیجه نمیتواند تاثیر منفی بر عملکرد شما داشته باشد. به طور کلی با توجه به اینکه زمینه کاری سایت قبلی با شما متفاوت بوده پیشنهاد میکنیم لینک ها را شناسایی و Disavow کنید (به ویژه اگر با کلمه کلیدی نامرتبط باشند) چرا که تاثیر مثبت برای شما نخواهند داشت.

سفارش لینک سازی

اگر اصول سئو و جدیدترین تغییرات الگوریتم های گوگل برای لینک بیلدینگ در نظر گرفته نشود، سایت شما جریمه خواهد شد. در تهیه استراتژی، باید کلمه کلیدی اصلی صفحه هاب به همراه کلمات کلیدی مترادف را مشخص کرده و هر بار از یکی از کلمات برای لینک‌دهی استفاده کنید. در مورد متا تگ‌های مهم سئو، پیش از این یک مطلب جامع و کامل تهیه کرده و در اختیارتان قرار دادیم. تگ نوفالو، یکی از تگ‌هایی است که اگر برای لینک‌های داخلی سایت استفاده شود، مضر خواهد بود. از این تگ معمولا برای لینک‌های خارجی سایت استفاده می‌شود که البته استفاده از آن برای تمام لینک‌های خارجی هم توصیه نمی‌شود.

یکی دیگر از مواردی که شاید نسبت به چند مورد قبلی از اهمیت بیشتری برخوردار باشد، متن انکر تکست لینک داخلی است. هنگامی که شما یک صفحه را با یک عبارت کلیدی یا انکر تکست لینک می کنید، به گوگل نشان می دهید که این صفحه در مورد همان انکر تکست است. هنگام لینک دادن، سعی کنید از کلمات کلیدی پر جستجو استفاده کنید تا گوگل به صفحه مورد نظر با همان کلمه کلیدی رتبه بدهد.

سفارش لینک سازی

لینک سازی در اصل به این صورت است که فرض کنید یک مشتری یا یکی از مخاطبین وب سایت شما از سایت شما خوشش می‌آید و در وبلاگ و یا وب سایت خودش از شما تعریف می‌کند. علاوه بر هدر دادن پول، بک لینک های پولی بی کیفیت بسیار خطرناک هستند. پس به جای کمیت و تعداد بک لینک های دریافتی تان، توصیه می کنیم کیفیت لینک های دریافتی را ملاک ارزیابی و تصمیم گیری های خود قرار دهید.

اما سوال این است که آیا باید همچنان منتظر نشست تا کاربران لینک‌های ما را به اشتراک بگذارند؟ پاسخ روشن است، خیر! اینجاست که مباحث لینک‌سازی و خرید بک لینک معتبر و ارزان مطرح می‌گردد. اگر می‌خواهید بدانید که چگونه بک لینک بگیریم، کافیست ادامه توضیحات را ملاحظه نمائید.

البته باید بدانید آنچه که برای گوگل اهمیت دارد، بک لینک طبیعی است و استفاده از این روش ها، از نظر گوگل پسندیده نیست. اگر شما هم از فعالان عرصه سئو باشید، حتما می دانید که بک لینک سازی طبیعی تا چه حد اهمیت دارد. اگر برنامه حرفه ای و جدی در زمینه سئو دارید، هرگز نباید از گرفتن بک لینک آن هم به صورت طبیعی غافل شوید. در این مقاله می خواهیم ضمن معرفی مفاهیم این شاخه از علم سئو، شما را با چند روش و نکته آشنا کنیم تا بتوانید از فرصت بک لینک های طبیعی به نفع ارتقا جایگاه سئو خود استفاده کنید.

سفارش لینک سازی

افزایش da سایت ضامن افزایش رتبه نیست و در برخی موارد صرفا یک فاکتور فریبنده محسوب می شه. هدف ما از لینک سازی افزایش رتبه کلمات کلیدی و در نتیجه دریافت بازدید و به دنبال آن، افزایش فروش هست. در سال های ابتدایی که گوگل اهمیت بک لینک سازی را اعلام کرد ، وب سایت هایی تحت فروش لینک به وجود آمدند .

لینک ریسرچ به معنای جمع آوری اطلاعات درباره بک لینک های رقبا و بک لینک های سایت خودمان است. ما باید بدانیم که چه سایت هایی به سایت ما لینک داده اند و چه سایت هایی به رقبای ما لینک داده اند. بررسی لینک های فعلی سایت خود و سایت های رقیب، اولین اقدام برای لینک بیلدینگ است. بدون لینک های قوی، سایت شما قدرتی برای رقابت در نتایج جستجوی گوگل نخواهد داشت.

سفارش لینک سازی

اما اگر وبلاگ هایی باشند که مطالب مفید دارند، اعتبار مناسبی در گوگل دارند و در برخی از مطالب به سایت شما لینک می دهند و از طرف دیگر صرفا هدفشان دادن لینک به یک سایت خاص نیست، می تواند در بهبود رتبه سایت موثر باشد. سلام سعید عزیز
خوشحالیم که محتوای ارائه شده و تصاویر انتخابی برای شما مفید و جذاب بوده است. هدف انتقال صحیح مفاهیم با استفاده از متن و تصویر در کنار هم بوده است.

بدین ترتیب لینک صفحات وب سایت مورد نظر در 100 ها سایت قرار می گرفت . با این بک لینک سازی یک وب سایت نو پا به سرعت جایگاه خوبی پیدا می کرد . گوگل اعلام کرد این کار نوعی تقلب می باشد و وب سایت مورد نظر را جریمه و پنالتی می کرد . برای آنکه لینک بیلدینگ تاثیر گذار داشته باشید لازم است قوانینی رعایت شود . همان‌طور که تا به اینجا خواندید، لینک سازی داخلی در سایت یکی از آن مواردی است که می‌تواند موجب مزایای بسیاری برای سایت شود.

یکی از سرویس های ایرانی که چند سالی از فعالیت آن می گذرد و محبوبیت بسیار بالایی دارد، سرویس اخبار فارسی است. با استفاده از این سرویس می توانید محتوای جذابی را در سایت اخبار فارسی منتشر کنید و پس از مدتی، به کمک لینک سازی خارجی صورت گرفته رتبه سایت خود را افزایش دهید. البته برخی از این سرویس ها تا حدی رایگان هستند و پس از آن، باید حساب خود را به حالت تجاری ارتقاء دهید. رپورتاژ آگهی که یکی از بهترین بک لینک دائمی محسوب می شود، علاوه بر طبیعی، سالم و بی خطر بودن می تواند از نظر گوگل هم ایده آل محسوب شود. رپورتاژ یعنی یک وب سایت در یک مقاله یا محتوای منتشر شده به سایت شما لینک دهد.

شما نمی‌توانید لینک‌بیلدینگ را نادیده بگیرید و باید مطمئن شوید که تاکتیک‌هایی را برای آن بکار می‌گیرید، دارای مزیت رقابتی است. در این دوره به شما آموزش میدهیم بدون ریپورتاژ و هزینه‌های زیاد سایتتون رو در صفحه اول گوگل ببینید. مطالبی است که بطور کامل و ریزبینانه به پایه های معرفی شده در فصل اول اشاره می کند و نحوه به وجود آوردن آن ها و همچنین اجرای آن در وب سایت را به شما شرح می دهد. تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت نوآوران رشد کسب و کار مجازی با نام تجاری پانا مارکتینگ می باشد. اگه منظورتون لینکدونی باشه به خاطری که آدرس جدید به سایت افزوده میشه و ایندیکس بالا میره و در نتیجه بازدید بالا میره میتونه مثبت باشه. سلام بهتر است که انکرتکست های متفاوت رو به صفحات مختلف لینک بدهید تا لینک ها غیرطبیعی به نظر نرسند.

سفارش لینک سازی

برای تولید یک محتوای باکیفیت، مخصوصاً محتوای متنی، شما باید فاکتورهای مختلفی را رعایت بفرمایید تا مقاله یا محتوایی که منتشر می‌کنید، هم برای کاربران جذاب باشد و هم برای الگوریتم‌های موتورهای جستجو، محتوایی ارزشمند قلمداد شود. برای آموزش و کسب اطلاعات بیشتر پیرامون اصول محتوا نویسی، به شما توصیه می‌کنیم مقاله‌ی «اصول محتوا نویسی و نگارش مقاله برای سایت ها» را مطالعه بفرمایید. لینک سازی داخلی (Internal Linking) به ایجاد پیوندهای داخلی درون صفحات یک وب‌سایت گفته می‌شود. در این روش، صفحات مختلف یک وب‌سایت با استفاده از پیوندهای داخلی به یکدیگر متصل می‌شوند.

Backlink به لینکی گفته می شود که از یک سایت به سایت شما داده می شود. برای مثال اگر شما در حوزه طراحی سایت فعالیت داشته باشید و ما از سایت seoedu به شما یک لینک با کلمه کلیدی مورد نظر شما بدهیم، شما یک عدد بک لینک از وبسایت ما دریافت کرده اید. لینک‌هایی که توسط کاربران در دیگر وب سایت‌ها مخصوصاً انجمن (فروم ها) و یا وبلاگ‌ها ایجاد می‌شود. این لینک شاید خیلی ارزش نداشته باشند اما وقتی زیاد باشند، می‌تواند تاثیری هم اندازه دو مورد بالا داشته باشند. لینک‌هایی که دیگر وب سایت‌ها به طور طبیعی به صفحات وب سایت شما مخصوصاً محتوا یا همان بخش مقالات می‌دهند. این لینک‌ها چیزی نیست که شما در آن به صورت مستقیم تاثیرگذار باشید و لذا شما می‌بایست با فراهم نمودن محتوای باکیفیت بستر این لینک‌ها را مهیا سازید.

مطلب منتشر شده به هیچ عنوان در دسته بندی رپورتاژ منتشر نخواهد شد و یا تگ تبلیغات یا آگهی نمی خورد. نشونت سرویس های بک لینک خودش رو به صورت کاملا متنوع عرضه کرده و شما می تونید به صورت جامع و یا جداگانه، هر نوعی از بک لینک رو با هر تعدادی که مد نظر دارید سفارش بدید. بنابراین تمامی بک لینک های ارائه شده در نشونت، از نوع رپورتاژی و با کیفیت هستند. یک مقاله ممکن است چند دقیقه پس از انتشار توسط گوگل تایید یا ایندکس شود و در نتایج گوگل قابل‌مشاهده باشد؛ درحالی‌که یک مقاله‌ی دیگر ممکن است تا چند ماه هم ایندکس نشود. مواردی مانند کیفیت مقاله، میزان اعتبار سایت و تعداد و کیفیت لینک‌های داخلی و خارجی مقاله در سرعت ایندکس‌شدن آن مؤثر است. اگر کمی راجع‌به موتورهای جستجو مطالعه و تحقیق کرده باشید حتماً اصطلاح خزنده یا Crawler (کراولر) به گوشتان خورده است.

هم کاربران و هم موتورهای جستجو از لینک‌ها برای پیدا کردن محتوای وب‌سایت شما استفاده می‌کنند. اگر لینکی به محتوای جدید وجود نداشته باشد، موتورهای جستجو آن صفحه را نمی‌بینند. حدس بزنید چه اتفاقی افتاد؟ پس از مدتی متوجه شدم آمار بازدید وب‌سایت به طرز چشمگیری افزایش یافته و میزان نرخ پرش وب سایت بسیار کم شده است. کاربران با کلیک کردن بر روی لینک‌ها به محتوای قدیمی منتقل می‌شدند و مطلب جدیدی را مطالعه می‌کردند. چگونه باید از کاهش بک لینک جلوگیری کرد؟ بک لینک‌ها از جمله مهم‌ترین و تاثیرگذارترین فاکتور‌ها در رتبه بندی سایت به حساب می‌آیند و از طرفی بک لینک‌های نامرتبط و اصطلاحاً تقلبی تا حد…

همان‌طور که در بالا بیان شد، به کارگیری تخصص و تجربه در خرید بک لینک طبیعی و لینک سازی خارجی یکی از مهم ترین ارکان این کار است. پس از خرید بک لینک شما باید به فکر نوشتن و تدوین متن رپورتاژ، لایه سازی جهت طبیعی جلوه دادن لینک ها، تایید شدن متن توسط میزبان و انتخاب انکرتکست مناسب جهت لینک دادن باشید. تیم سئو روز در کنار مشاوره برای انتخاب بهترین گزینه ها برای خرید بک لینک، در تمام مراحل بالا همراه شما خواهد بود تا هیچ کدام از مشکلات رایج در این فرآیند، گریبان شما را نگیرد. بک لینک ها یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین فاکتور ها در تسریع و تثبیت روند سئو سایت شما هستند و می توان با استفاده از بک لینک، بعد از رعایت سئوی آن پیج از رقبای خود پیشی بگیرید. هنگامی که گوگل متوجه فیک بودن لینک های شما بشود، رفتار دیگری نسبت به وبسایت شما انجام می‌دهد و حتی ممکن است شما را به کلی از نتایج جستجو حذف کند.

همچنین (با آپدیت‌های جدید پنگوئن) لینک‌هایی که در بخش نظرات یک صفحه هستند ارزش و تاثیر به مراتب پایین تری در مقابل لینک‌های موجود در محتوای سایت دارند. بعد از آن‌که تبادل لینک خطرناک شد و رپورتاژ آگهی جای پست مهمان را گرفت، دریافت بک لینک رایگان بسیار سخت شده بود. اگر بدون افزونه و کد نویسی لینک سازی داخلی انجام شود به لینک های تولید شده در مقالات، (لینک سازی دستیِ داخلی) می گویند. لینک هایی که خودتان می سازید و به دیگر مطالب مرتبط سایتتان لینک می کنید از جمله این لینک ها هستند که با استفاده از آن ها به کاربرانتان می فهمانید که در این حوزه اطلاعات بیشتری در سایت دارید که می توانند به آنها نیز مراجعه کنند. این نوع لینک سازی تأثیر بسیار خوبی بر روی گوگل و بازدید دیگر صفحات توسط کاربران دارد. به این شیوه لینک سازی، لینک سازی اتوماتیک (automatic internal links) می گویند.

می توان گفت این روش یکی از بهترین روش هایی است که ما در پروژه های خود از آن نتیجه گرفتیم و سئوکاران دیگر نیز مداوم در حال اجرای این پلن ها هستند. لینک سازی یکی از عوامل مهم در بهبود رتبه و ترافیک وب‌سایت شما در موتورهای جستجو است. وقتی که یک وب‌سایت از طریق لینک به وب‌سایت دیگری متصل می‌شود، به آن وب‌سایت اعتبار بیشتری می‌دهد و به موتورهای جستجو نشان می‌دهد که این وب‌سایت مورد توجه و ارزشمند است. بک لینک PBN قدرتی معادل با چند رپورتاژ را به صفحه هدف شما منتقل می کند.در علم سئو ( بهینه سازی موتورهای جستجو) از روش های مختلفی برای بهبود رتبه سایت های هدف استفاده می شود که یکی از برجسته ترین روش های این روزها بک لینک PBN است.

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

تماس با ما